Newgarden Buly solárne LED guľa IP65, Ø 20 cm

Newgarden Buly solárne LED guľa. Solárne svetlo Buly LED v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne svetlo Buly LED v tvare gule so sploštenou základnou... viac informácií »
Newgarden Buly solárne LED
Značka: Newgarden
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Newgarden Buly solárne LED guľa. Solárne svetlo Buly LED v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne svetlo Buly LED v tvare gule so sploštenou základnou...

Newgarden Buly solárne LED guľa. Solárne svetlo Buly LED v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne svetlo Buly LED v tvare gule so sploštenou základnou bolo vyrobené z polyetylénu odolného voci UV žiareniu. Možno ho umiestnit na terasu, do záhonov alebo na trávnik a ponúka farebné aj biele svetlo vo farbe denného svetla. Batéria svietidla sa nabíja solárnou energiou, ale dá sa dobíjat aj v zásuvke pomocou dodaného nabíjacieho kábla USB, takže je zabezpecená doba svietenia až 36 hodín, aj ked slnko svieti menej. Svietidlo sa dodáva s infracerveným dialkovým ovládacom, pomocou ktorého možno pohodlne ovládat nastavenie svetla. Okrem mnohých farebných a bielych farieb svetla možno prostredníctvom dialkového ovládania ovládat aj jas. Svietidlo pôsobí obzvlášt dekoratívne, ked sa skombinuje ako súbor s viacerými svietidlami rôznych velkostí. Buly je jedným z mnohých dekoratívnych svetelných prvkov španielskej znacky Newgarden. Okrem širokej škály svietidiel na vnútorné a vonkajšie použitie spolocnost vyrába aj svietiace kvetináce a svietiaci nábytok, ktoré sa stávajú ozdobnými prvkami a sú vyrobené najmä zo 100 % recyklovatelného plastu polyetylénu. Tento plast je odolný voci extrémnym teplotám a odolný voci UV žiareniu, takže na slnku nemení farbu. Gulové svetlo Buly je tiež vybavené krytím IP65. – Batéria 1 x 2 000 mAh lítiová – Doba svietenia 12 až 36 hodín (nabíjaná nabíjackou) alebo 2 až 6 hodín (nabíjaná solárne) – Doba nabíjania 4 až 6 hodín (nabíjackou) alebo 8 až 12 hodín (solárne) – Súcastou je 1,5 m dlhý nabíjací kábel a IR dialkové ovládanie
Veľa predávaný produkt Newgarden Buly solárne LED guľa IP65, Ø 20 cm je k dostaniu teraz tu u nás v populárnej rubrike solárne dekoračné osvetlenie! Teraz získate iné produkty z tejto rubriky za mimoriadne nízku cenu.

Kvalitný a obľúbený produkt Newgarden Buly solárne LED guľa od popredného výrobcu Newgarden jednoducho môžete zohnať momentálne na našich stránkach vo výhodnej akcii! Akčné ceny už od 54,90 EUR.