Newgarden Buly solárne LED guľa IP65, Ø 40 cm

Newgarden Buly solárne LED. Buly LED solárne svetlo v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so sploštenou základňou... viac informácií »
Newgarden Buly solárne LED guľa IP65
Značka: Newgarden
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Newgarden Buly solárne LED. Buly LED solárne svetlo v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so sploštenou základňou...

Newgarden Buly solárne LED. Buly LED solárne svetlo v tvare gule s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so sploštenou základňou je vyrobené z polyetylénu odolného voči UV žiareniu. Môže byť umiestnený na terase, v záhonoch alebo na trávniku a okrem farebného svetla ponúka aj biele osvetlenie vo farbe denného svetla. Batéria svietidla sa nabíja solárnou energiou, ale dá sa dobíjať aj v zásuvke pomocou dodaného nabíjacieho kábla USB, takže je zabezpečená doba svietenia až 36 hodín, aj keď slnko svieti menej. Svietidlo sa dodáva s infračerveným diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého možno pohodlne ovládať nastavenie svetla. Okrem mnohých farebných a bielych farieb svetla možno prostredníctvom diaľkového ovládania ovládať aj jas. Svietidlo pôsobí obzvlášť dekoratívne, keď sa skombinuje ako súbor s viacerými svietidlami rôznych veľkostí. Buly je jedným z mnohých dekoratívnych svetelných prvkov španielskej značky Newgarden. Okrem širokej škály svietidiel na vnútorné a vonkajšie použitie spoločnosť vyrába aj svietiace kvetináče a svietiaci nábytok, ktoré sa stávajú ozdobnými prvkami a sú vyrobené najmä zo 100 % recyklovateľného plastu polyetylénu. Tento plast je odolný voči extrémnym teplotám a odolný voči UV žiareniu, takže na slnku nemení farbu. Sférické svietidlo Buly je tiež vybavené krytím IP65. – Batéria 1 x 2 000 mAh lítiová – Doba svietenia 12 až 36 hodín (nabíjané nabíjačkou) alebo 2 až 6 hodín (nabíjané solárnou energiou) – Čas nabíjania 4 až 6 hodín (s nabíjačkou) alebo 8 až 12 hodín (solárne) – Obsahuje 1,5 m nabíjací kábel a infračervené diaľkové ovládanie
Zľavový produkt ide kúpiť práve na našich stránkach v populárnej rubrike solárne dekoračné osvetlenie! Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné produkty zo spomínanej sekcie na pár kliknutí.

Tento vynikajúci produkt Newgarden Buly solárne LED guľa IP65, Ø od značky s tradíciou a dobrou povesťou Newgarden je možné ľahko získať online v akcii! Výhodne za 99,90 EUR.