Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP65 Ø 30cm

Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP65 Ø. Buly LED solárne svetlo v guľovom tvare s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so... viac informácií »
Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa
Značka: Newgarden
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP65 Ø. Buly LED solárne svetlo v guľovom tvare s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so...

Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP65 Ø. Buly LED solárne svetlo v guľovom tvare s dobíjacou batériou Solárne LED svietidlo Buly v tvare gule so sploštenou základňou je vyrobené z polyetylénu odolného voči UV žiareniu. Môže byť umiestnený na terase, v záhonoch alebo na trávniku a okrem farebného svetla ponúka aj biele osvetlenie vo farbe denného svetla. Batéria svietidla sa nabíja solárnou energiou, ale dá sa dobíjať aj v zásuvke pomocou dodaného nabíjacieho kábla USB, takže je zabezpečená doba svietenia až 36 hodín, aj keď slnko svieti menej. Svietidlo sa dodáva s infračerveným diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého možno pohodlne ovládať nastavenie svetla. Okrem mnohých farebných a bielych farieb svetla možno prostredníctvom diaľkového ovládania ovládať aj jas. Svietidlo pôsobí obzvlášť dekoratívne, keď sa skombinuje ako súbor s viacerými svietidlami rôznych veľkostí. Buly je jedným z mnohých dekoratívnych svetelných prvkov španielskej značky Newgarden. Okrem širokej škály svietidiel na vnútorné a vonkajšie použitie spoločnosť vyrába aj svietiace kvetináče a svietiaci nábytok, ktoré sa stávajú ozdobnými prvkami a sú vyrobené najmä zo 100 % recyklovateľného plastu polyetylénu. Tento plast je odolný voči extrémnym teplotám a odolný voči UV žiareniu, takže na slnku nemení farbu. Sférické svietidlo Buly je tiež vybavené krytím IP65. – Batéria 1 x 2 000 mAh lítiová – Doba svietenia 12 až 36 hodín (nabíjané nabíjačkou) alebo 2 až 6 hodín (nabíjané solárnou energiou) – Čas nabíjania 4 až 6 hodín (s nabíjačkou) alebo 8 až 12 hodín (solárne) – Obsahuje 1,5 m nabíjací kábel a infračervené diaľkové ovládanie Tento akčný a v zľave tovar môžete zohnať bez problémov na webe v populárnej sekcii solárne dekoračné osvetlenie! Pripravili sme pre vás zľavnené produkty v spomínanej sekcii za rozumné peniaze. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Newgarden svojim zákazníkom dodáva prémiové výrobky za prekvapivo výhodnú cenu! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od značky Newgarden. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny výrobok Newgarden Buly solárne LED svetlo od spoločnosti so zárukou kvality Newgarden môžete zohnať na našich stránkach naozaj výhodne! Aktuálne stojí u nás 74,90 EUR.