Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník

Paulmann Aldan LED lampa na čítanie,. Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá... viac informácií »
Paulmann Aldan LED lampa na
Značka: Paulmann
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Aldan LED lampa na čítanie,. Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá...

Paulmann Aldan LED lampa na čítanie,. Stojacia lampa Aldan LED – ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou ideálna ako lampa na čítanie. Svietidlo je navrhnuté vo farebnej kombinácii čiernej a brúseného hliníka, je vybavené otočnou hlavicou, je výškovo nastaviteľné a dodáva sa so stmievačom, čo z neho robí neuveriteľne flexibilné svietidlo pre moderný obytný priestor. LED diódy zabudované do okrúhlej hlavy svietidla vyžarujú cez satinovaný kryt na jednej strane a cez šošovku na druhej strane, takže v jednom smere vyžaruje zaujímavý svetelný kužeľ a v druhom smere ploché, príjemné a rovnomerné osvetlenie.
Tento akčný a v zľave produkt možno nakúpiť ľahko tu na webe v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Pripravili sme pre vás akčné produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac tovaru značky Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Paulmann Aldan LED lampa od spoľahlivého výrobcu Paulmann máte možnosť zaobstarať v našej online ponuke za rozumné peniaze. Teraz v akcii 249,90 EUR.