Paulmann Areo LED okrúhly čierna 3000K Ø11,8cm

Paulmann Areo LED okrúhly. Okrúhly LED panel Areo VariFit s rámom v čiernej farbe Areo VariFit je okrúhly zapustený panel s čiernym rámom, ktorý je... viac informácií »
Paulmann Areo LED okrúhly
Značka: Paulmann
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Areo LED okrúhly. Okrúhly LED panel Areo VariFit s rámom v čiernej farbe Areo VariFit je okrúhly zapustený panel s čiernym rámom, ktorý je...

Paulmann Areo LED okrúhly. Okrúhly LED panel Areo VariFit s rámom v čiernej farbe Areo VariFit je okrúhly zapustený panel s čiernym rámom, ktorý je vhodný pre širokú škálu priestorov a môže byť usporiadaný aj do niekoľkých svietidiel na osvetlenie veľkých miestností alebo chodieb. Vďaka krytiu IP44 je panel na zabudovanie do podhľadu vhodný aj do kúpeľní, wellness priestorov alebo iných vlhkých miestností. Panel je praktický najmä pri výmene existujúcich zapustených svietidiel vďaka funkcii VariFit – nastaviteľným upínacím pružinám, ktoré umožňujú inštaláciu panelu do otvorov rôznych veľkostí. – Nastaviteľné upínacie pružiny – Rovnomerné a celoplošné osvetlenie Kvalitný a žiadaný produkt možno zakúpiť teraz tu a teraz na našom webe v známej sekcii zapustené svietidlá! Preskúmajte kvalitné výrobky v spomínanej kategórii na pár kliknutí!

Vysokokvalitný tovar Paulmann Areo LED okrúhly čierna od spoločnosti s výborným menom Paulmann môžete získať tu a teraz práve za skvelú cenu! Stojí teraz u nás 29,90 EUR.