Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo, 40 cm

Paulmann Lucille nástenné LED. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača Nástenné... viac informácií »
Paulmann Lucille nástenné LED
Značka: Paulmann
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Lucille nástenné LED. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača Nástenné...

Paulmann Lucille nástenné LED. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača Nástenné svietidlo Lucille LED slúži ako zrkadlové osvetlenie v kúpeľni, ale aj ako zdroj atmosférického svetla v iných miestnostiach, napríklad v obývačke alebo na chodbe, a poskytuje príjemné teplé biele svetlo. Vďaka možnosti naklápania svetelného prvku je možné meniť svetelný lúč – priamy, nepriamy alebo rovnomerne smerom nahor a nadol – presne podľa vašich predstáv, svetelný prvok je možné opakovane nastavovať a vytvárať tak zaujímavé svetelné efekty alebo dokonale osvetliť zrkadlo. Svietidlo možno stmievať v troch krokoch niekoľkonásobným stlačením spínača, čo poskytuje ešte väčšiu flexibilitu pri navrhovaní osvetlenia. Pamäťová funkcia si pamätá posledné zvolené nastavenie jasu a umožňuje svietidlu svietiť týmto jasom pri ďalšom zapnutí. – Vybavené na použitie v kúpeľni s krytím IP44 Exkluzívny výrobok Paulmann Lucille nástenné LED ide získať bezstarostne na stránkach umiestnený v sekcii nástenné svietidlá! Mrknite na podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky v zľave!

Veľmi žiadaný tovar Paulmann Lucille nástenné LED od značky s dobrým menom Paulmann ľahko môžete zohnať tu a teraz v zľave! Teraz získate od 139,90 EUR.