Paulmann MaxLED 250 Comfort Set jednolôžko, 1 m

Paulmann MaxLED 250 Comfort. MaxLED 250 Comfort Set Posteľ so senzorom pre jednolôžko Súprava MaxLED 250 Night Comfort pre jednolôžko prináša do... viac informácií »
Paulmann MaxLED 250 Comfort Set
Značka: Paulmann
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann MaxLED 250 Comfort. MaxLED 250 Comfort Set Posteľ so senzorom pre jednolôžko Súprava MaxLED 250 Night Comfort pre jednolôžko prináša do...

Paulmann MaxLED 250 Comfort. MaxLED 250 Comfort Set Posteľ so senzorom pre jednolôžko Súprava MaxLED 250 Night Comfort pre jednolôžko prináša do spálne bezpečnosť a automaticky sa zapína, keď v noci vstanete. Pruh a snímač sú jednoducho prilepené pod bočnou stenou postele. Súmrakový snímač zapne svetlo až po zotmení, aby sa zabránilo neúmyselnému zapnutiu počas dňa. Dĺžku svietenia je možné nastaviť manuálne v rozmedzí od 30 sekúnd do 6 minút. – Jednoduchý zásuvný systém na jednoduchú montáž – Rozsah detekcie snímača 100°, rozsah 0 až 4,5 metra – Prahová hodnota súmraku 7 luxov Tento najpredávanejší produkt zoženiete teraz tu na našom webe v kategórii kompletná sada led pásikov. Pripravili sme skvelé produkty v spomínanej kategórii v akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie preverené kúsky značky Paulmann. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Paulmann poskytuje kvalitné výrobky ! Presvedčte sa!

Tento obľúbený produkt Paulmann MaxLED 250 Comfort od značky s tradíciou a dobrou povesťou Paulmann jednoducho môžete nájsť aktuálne za neuveriteľne výhodnú cenu. Na našich stránkach za 24,90 EUR.