Paulmann nástenné zapustené LED Edge, biela

Paulmann nástenné zapustené LED Edge,. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle... viac informácií »
Paulmann nástenné zapustené LED Edge
Značka: Paulmann
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann nástenné zapustené LED Edge,. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle...

Paulmann nástenné zapustené LED Edge,. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle Edge LED vyžaruje smerom nadol cez šikmo navrhnutý vývod svetla, takže chodníky na chodbe alebo schody sú dokonale a bezpečne osvetlené. Nástenné svietidlo LED možno inštalovať do štandardných zapustených krabíc s priemerom 6 cm. Možno ho použiť na vytvorenie krásnych svetelných efektov, najmä keď sa na osvetlenie schodiska alebo chodby inštaluje niekoľko svietidiel v jednej stene. Vynikajúci výrobok Paulmann nástenné zapustené LED Edge, biela máte možnosť zaobstarať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii vstavané nástenné svietidlá! Preskúmajte parádne produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od značky Paulmann. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Paulmann dodáva vysoko kvalitné výrobky za výhodné ceny! A to ešte nie je všetko.

Úplne unikátny výrobok Paulmann nástenné zapustené LED od kvalitného výrobcu Paulmann máte možnosť získať v našej ponuke lacno. Teraz získate od 24,90 EUR.