Paulmann Neordic Tilla závesné svietidlo čierna

Paulmann Neordic Tilla závesné. Závesné svietidlo Neordic Tilla bez tienidla s päticou E27 Závesné svietidlo Tilla zo série Neordic od spoločnosti... viac informácií »
Paulmann Neordic Tilla závesné
Značka: Paulmann
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Neordic Tilla závesné. Závesné svietidlo Neordic Tilla bez tienidla s päticou E27 Závesné svietidlo Tilla zo série Neordic od spoločnosti...

Paulmann Neordic Tilla závesné. Závesné svietidlo Neordic Tilla bez tienidla s päticou E27 Závesné svietidlo Tilla zo série Neordic od spoločnosti Paulmann je vybavené len jednou zásuvkou na textilom opláštenom kábli, ktorý visí z okrúhleho vrchlíka. Do objímky možno namontovať ľubovoľnú žiarovku s výkonom do 60 W, takže svetelný efekt a tiež vizuálny účinok svietidla možno individuálne ovplyvniť výberom žiarovky – úplne podľa osobného vkusu a oblasti použitia svietidla. Nad stolom, pultom, nočným stolíkom a na mnohých ďalších miestach možno závesné svietidlo Neordic Tilla použiť na vytvorenie individuálneho svetelného akcentu. Veľmi žiadaný produkt Paulmann Neordic Tilla závesné je k dostaniu práve tu na stránkach v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať nové výrobky z tejto populárnej sekcie za super peniaze!

Tento neodolateľný produkt Paulmann Neordic Tilla závesné svietidlo od dodávateľa s dlhou históriou Paulmann môžete si kúpiť tu a teraz za najnižšiu cenu. Ceny od 29,90 EUR.