Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka čierna

Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka. Závesné svietidlo Neordic Tilla s objímkou E27, zástrčkou a vypínačom Neordic Tilla je závesné svietidlo... viac informácií »
Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka
Značka: Paulmann
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka. Závesné svietidlo Neordic Tilla s objímkou E27, zástrčkou a vypínačom Neordic Tilla je závesné svietidlo...

Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka. Závesné svietidlo Neordic Tilla s objímkou E27, zástrčkou a vypínačom Neordic Tilla je závesné svietidlo bez tienidla vybavené dlhým káblom so zástrčkou a vypínačom. To otvára neuveriteľné množstvo možností využitia, a to aj v miestnostiach alebo priestoroch, kde na strope nie je elektrická prípojka. Na inštaláciu závesného svietidla stačí zásuvka v blízkosti. Vzhľad a svetelný efekt svietidla možno individuálne prispôsobiť príslušným požiadavkám výberom osvetľovacieho telesa. Či už s čírou žiarovkou s teplým bielym osvetlením, alebo s tónovanou žiarovkou s extra teplým svetlom, či už v tvare gule alebo v iných tvaroch – možnosti dizajnu sú neuveriteľne všestranné.
Obľúbený a akčný výrobok Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka je na získanie ľahko na webe v známej kategórii závesné svietidlá s konektorom! Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu! Dodávateľ Paulmann poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitné produkty.! Však to vidíte sami!

Tento akčný a v zľave produkt Paulmann Neordic Tilla závesné zástrčka od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Paulmann pohodlne dostanete momentálne na našich stránkach za extra cenu. Aktuálne za 34,90 EUR.