Paulmann Ocos nájazdové LED svietidlá

Paulmann Ocos nájazdové LED. Zapustené podlahové svietidlo Ocos LED - ideálne ako nástenné svietidlo Okrúhle zapustené podlahové svietidlo Ocos od... viac informácií »
Paulmann Ocos nájazdové LED
Značka: Paulmann
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Ocos nájazdové LED. Zapustené podlahové svietidlo Ocos LED - ideálne ako nástenné svietidlo Okrúhle zapustené podlahové svietidlo Ocos od...

Paulmann Ocos nájazdové LED. Zapustené podlahové svietidlo Ocos LED – ideálne ako nástenné svietidlo Okrúhle zapustené podlahové svietidlo Ocos od spoločnosti Paulmann môže slúžiť ako nástenné svietidlo, pretože sa inštaluje do zeme okolo budov a osvetľuje fasádu. Zapustené podlahové svietidlo z kovu s krytom z tvrdeného bezpečnostného skla možno inštalovať aj na miesta, po ktorých sa môže chodiť, pretože vydrží zaťaženie až do 1000 kg. Podlahové svietidlo LED je určené na priame pripojenie na 230 V a je optimálne chránené proti poveternostným vplyvom vďaka vysokému stupňu krytia IP67. Okrúhly zapustený podlahový reflektor LED poskytuje teplé biele osvetlenie, ktoré vyžaruje pod uhlom 75°.
Obľúbený a akčný tovar Paulmann Ocos nájazdové LED svietidlá ide kúpiť v pohode tu u nás v sekcii nájazdové svietidlá! Teraz získate úplne nové výrobky z tejto sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Známy výrobca Paulmann predáva skvelé produkty.. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Paulmann. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Paulmann Ocos nájazdové LED od poprednej značky Paulmann získate v našej aktuálnej ponuke za outletovú cenu! Teraz za akčnú cenu 139,90 EUR.