Paulmann Panel Areo dimtowarm kruh, čierna 17,5cm

Paulmann Panel Areo dimtowarm kruh, čierna. Stmievanie na teplé - okrúhly zapustený panel LED Areo Tento zapustený panel Areo môže meniť farbu svetla... viac informácií »
Paulmann Panel Areo dimtowarm
Značka: Paulmann
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Panel Areo dimtowarm kruh, čierna. Stmievanie na teplé - okrúhly zapustený panel LED Areo Tento zapustený panel Areo môže meniť farbu svetla...

Paulmann Panel Areo dimtowarm kruh, čierna. Stmievanie na teplé – okrúhly zapustený panel LED Areo Tento zapustený panel Areo môže meniť farbu svetla od univerzálnej bielej po príjemnú teplú bielu a zároveň ju stmievať v troch stupňoch bez ďalšieho vybavenia. Táto funkcia je obzvlášť vhodná, ak je miestnosť určená ako pracovňa a zároveň ako útulné útočisko – prepojené obytné priestory, ako napríklad otvorený obývací priestor, kuchyňa a jedáleň, sú tiež ideálnymi oblasťami použitia panelu. Funkcia stlmenia na teplé umožňuje jednoduchú zmenu farby a intenzity svetla prostredníctvom bežného nástenného vypínača niekoľkonásobným kliknutím. Vďaka technológii VariFix, ktorá zahŕňa dve pohyblivé upínacie pružiny na zadnej strane, možno zariadenie Areo vložiť do predvŕtaných montážnych otvorov rôznych veľkostí. Okrem montáže na stenu a strop možno panel Areo LED použiť aj v kúpeľniach a vlhkých miestnostiach, pretože má ochranu proti striekajúcej vode IP44. – Zmena farby svetla trojnásobným stlačením nástenného vypínača: zapnuté – vypnuté (1-5 sekúnd) – zapnuté – tri meniteľné farby svetla: 4 000 K (100 %); 3 000 K (50 %); 2 000 K (25 %) Vysoko kvalitný produkt Paulmann Panel Areo dimtowarm kruh, čierna 17,5cm je dostupný taktiež tu u nás v populárnej sekcii zapustené svietidlá. Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky za super cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Paulmann má top produkty.. A tu je dôkaz.

Super produkt Paulmann Panel Areo dimtowarm od dodávateľa s dlhou históriou Paulmann jednoducho môžete získať v našej internetovej ponuke so zľavou. Teraz zaobstaráte len za 49,90 EUR.