Paulmann Puric Pane I stojaca LED lampa, stmievač

Paulmann Puric Pane I stojaca. LED stojacia lampa Puric Pane I s dvoma otočnými bodmi a 3-stupňovým stmievačom Puric Pane I je moderná, ale nenápadná... viac informácií »
Paulmann Puric Pane I stojaca LED
Značka: Paulmann
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Puric Pane I stojaca. LED stojacia lampa Puric Pane I s dvoma otočnými bodmi a 3-stupňovým stmievačom Puric Pane I je moderná, ale nenápadná...

Paulmann Puric Pane I stojaca. LED stojacia lampa Puric Pane I s dvoma otočnými bodmi a 3-stupňovým stmievačom Puric Pane I je moderná, ale nenápadná stojacia lampa s jemne držaným rámom, ku ktorému je na každej strane na malej konzole pripevnený nastaviteľný reflektor. Do oboch reflektorov boli zabudované fazetové šošovky, ktoré účinne usmerňujú svetlo čipov LED z bodu a vytvárajú skvelý svetelný obrazec. Celočierna stojacia lampa dokonale zapadne do každého moderného prostredia a možno ju kombinovať s ďalšími svietidlami tejto série, aby osvetlila celú miestnosť. Okrem nastaviteľnosti bodových svetiel ponúka integrovaná funkcia 3-stupňového stmievania ďalšiu flexibilitu, pretože jas možno prepínať v troch stupňoch pomocou krokového spínača na kábli potiahnutom textilom.

Unikátny produkt Paulmann Puric Pane I stojaca LED lampa, od výrobcu s dlhou históriou Paulmann je možné zaobstarať u nás právě za neuveriteľne výhodnú cenu. V akcii za 189,90 EUR.