Paulmann Puric Pane I stolová LED lampa výška 16cm

Paulmann Puric Pane I stolová LED lampa. LED stolová lampa Puric Pane I s otočnou hlavou LED stolová lampa Puric Pane I je dizajnovo aj technologicky... viac informácií »
Paulmann Puric Pane I stolová
Značka: Paulmann
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Puric Pane I stolová LED lampa. LED stolová lampa Puric Pane I s otočnou hlavou LED stolová lampa Puric Pane I je dizajnovo aj technologicky...

Paulmann Puric Pane I stolová LED lampa. LED stolová lampa Puric Pane I s otočnou hlavou LED stolová lampa Puric Pane I je dizajnovo aj technologicky moderný zdroj svetla, ktorý možno vďaka funkcii 2 v 1 namontovať aj na stenu. Hlavu svietidla na valcovej základni možno otáčať o 350° a vychyľovať o 90°, čo umožňuje dokonalé nastavenie svetelného kužeľa. Ďalšou praktickou funkciou je trojúrovňový stmievač. Svetlo možno prepínať na tri úrovne jasu pomocou dotykového spínača zabudovaného v svietidle. Svietidlo s textilom potiahnutým káblom je vybavené fazetovou šošovkou, ktorá veľmi účinne usmerňuje svetlo čipu LED dopredu a vytvára fascinujúce svetelné efekty.

Tento veľmi obľúbený výrobok Paulmann Puric Pane I stolová LED lampa od spoľahlivej značky Paulmann ľahko zaobstaráte u nás právě v akcii. Lacno za cenu 89,90 EUR.