Paulmann SimpLED Outdoor LED pásik homogénne 3 m

Paulmann SimpLED Outdoor LED pásik homogénne. Rovnomerne svietiaci LED pás SimpLED na vonkajšie použitie LED pásik SimpLED s RGB LED diódami sa dodáva... viac informácií »
Paulmann SimpLED Outdoor LED pásik homogénne
Značka: Paulmann
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED Outdoor LED pásik homogénne. Rovnomerne svietiaci LED pás SimpLED na vonkajšie použitie LED pásik SimpLED s RGB LED diódami sa dodáva...

Paulmann SimpLED Outdoor LED pásik homogénne. Rovnomerne svietiaci LED pás SimpLED na vonkajšie použitie LED pásik SimpLED s RGB LED diódami sa dodáva ako kompletná súprava pripravená na zapojenie vrátane transformátora, diaľkového ovládania a montážnych svoriek. Svieti rovnomerne po celej dĺžke bez viditeľných svetelných škvŕn. Pomocou dodaného diaľkového ovládača možno pás prepínať na rôzne farby svetla a vďaka integrovanej pamäťovej funkcii sa zvolená farba svetla uloží do ďalšieho zapnutia. – Kompletná súprava Plug & Play vrátane transformátora a sieťovej zástrčky – Nie je možné rozšíriť – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLEDObľúbený produkt Paulmann SimpLED Outdoor LED ide získať bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii kompletná sada led pásikov. Máme pre vás ostatné produkty z tejto známej sekcie za najnižšiu cenu.

Tento vynikajúci výrobok Paulmann SimpLED Outdoor LED od populárnej značky Paulmann možno nájsť aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne. Aktuálne v akcii za 54,90 EUR.