Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB priehľadná 5 m

Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá... viac informácií »
Paulmann SimpLED Outdoor pásik
Značka: Paulmann
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá...

Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá pozostáva z priehľadného LED pásu, upevňovacieho materiálu, napájacej jednotky do zásuvky a diaľkového ovládania, možno vo vonkajšom prostredí realizovať najrôznejšie svetelné dekorácie. Kompletná súprava pripravená na zapojenie je pripravená na pripojenie do zásuvky a vďaka dodanému montážnemu materiálu sa dá rýchlo namontovať na rovné alebo zakrivené povrchy. Farbu svetla možno individuálne nastaviť pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia. Vďaka pamäťovej funkcii sa zvolená farba svetla uloží a po opätovnom zapnutí sa pás rozsvieti touto farbou svetla. – Kompletná sada Plug & Play vrátane transformátora, sieťovej zástrčky a montážneho materiálu – Nie je možné rozšíriť – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLED
Super kus Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB priehľadná 5 m možno nakúpiť jednoducho na stránkach v známej rubrike kompletná sada led pásikov. Pripravili sme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Paulmann má v stálej ponuke vynikajúci tovar za výhodné ceny. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov od výrobcu Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento neodolateľný kus Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB od obľúbenej značky Paulmann je k dispozícii tu a teraz práve za extra cenu! Aktuálne v akcii za 44,90 EUR.