Paulmann SimpLED pásik Set COB 3 000 K 1,5 m

Paulmann SimpLED pásik Set COB 3 000 K. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa... viac informácií »
Paulmann SimpLED pásik Set COB 3 000 K
Značka: Paulmann
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED pásik Set COB 3 000 K. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa...

Paulmann SimpLED pásik Set COB 3 000 K. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva v kompletnej súprave, pripravený na zapojenie, so zásuvným transformátorom a pripojovacím káblom. Zadná strana pásu je samolepiaca, takže sa dá rýchlo a jednoducho pripevniť na mnohé povrchy. Pásik sa dá skrátiť každých 2,1 cm a vďaka LED COB vyžaruje veľmi rovnomerné svetlo bez viditeľných svetelných bodov. Technické údaje: – Súprava pripravená na použitie vrátane napájacieho zdroja 230/12 V s prívodným káblom a sieťovou zástrčkou – samolepiaci na zadnej strane pre jednoduchú montáž – jednoduchý zásuvný systém pre jednoduchú inštaláciu – možno skrátiť podľa požiadaviek na dĺžku (na vyznačených miestach) – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLED
Veľmi obľúbený výrobok možno zaobstarať ľahko tu na webe zaradený v sekcii kompletná sada led pásikov. Teraz môžete získať ostatné výrobky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite tiež na ďalšie kúsky od výrobcu Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný tovar Paulmann SimpLED pásik Set COB od dodávateľa kvalitných produktov Paulmann pohodlne zoženiete na našich stránkach za výpredajovú cenu. Cena už od 29,90 EUR.