Paulmann SimpLED pásik Set COB RGB 1,5 m

Paulmann SimpLED pásik Set COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva v... viac informácií »
Paulmann SimpLED pásik Set COB
Značka: Paulmann
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED pásik Set COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva v...

Paulmann SimpLED pásik Set COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva v kompletnej súprave, pripravený na zapojenie, so zásuvným transformátorom a pripojovacím káblom. Zadná strana pásu je samolepiaca, takže sa dá rýchlo a jednoducho pripevniť na mnohé povrchy. Pásik sa dá skrátiť každých 2,1 cm a vďaka LED COB vyžaruje veľmi rovnomerné svetlo bez viditeľných svetelných bodov. Technické údaje: – Súprava pripravená na použitie vrátane napájacieho zdroja 230/12 V s prívodným káblom a sieťovou zástrčkou – samolepiaci na zadnej strane pre jednoduchú montáž – jednoduchý zásuvný systém pre jednoduchú inštaláciu – možno skrátiť podľa požiadaviek na dĺžku (na vyznačených miestach) – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLED
Výnimočný a žiadaný produkt Paulmann SimpLED pásik Set môžete získať taktiež tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii kompletná sada led pásikov! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej sekcie za super peniaze.

Tento výnimočný produkt Paulmann SimpLED pásik Set COB od spoločnosti so skvelým menom Paulmann môžete pohodlne kúpiť v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou. Cena od 49,90 EUR.