Paulmann SimpLED pásik súprava COB 3 000 K 3 m

Paulmann SimpLED pásik súprava COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva... viac informácií »
Paulmann SimpLED pásik súprava COB
Značka: Paulmann
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED pásik súprava COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva...

Paulmann SimpLED pásik súprava COB. LED pásik SimpLED COB s homogénnym svetelným lúčom LED pásik SimpLED je univerzálny LED pásik, ktorý sa dodáva v kompletnej súprave, pripravený na zapojenie, so zásuvným transformátorom a pripojovacím káblom. Zadná strana pásu je samolepiaca, takže sa dá rýchlo a jednoducho pripevniť na mnohé povrchy. Pásik sa dá skrátiť každých 2,1 cm a vďaka LED COB vyžaruje veľmi rovnomerné svetlo bez viditeľných svetelných bodov. Technické údaje: – Súprava pripravená na použitie vrátane napájacieho zdroja 230/12 V s prívodným káblom a sieťovou zástrčkou – samolepiaci na zadnej strane pre jednoduchú montáž – jednoduchý zásuvný systém pre jednoduchú inštaláciu – možno skrátiť podľa požiadaviek na dĺžku (na vyznačených miestach) – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLED Tento kvalitný a žiadaný tovar zoženiete ešte tu na našich stránkach v populárnej rubrike kompletná sada led pásikov! Teraz môžete získať parádne produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Významná značka Paulmann môže ponúkať špičkové produkty ! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov značky Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný tovar Paulmann SimpLED pásik súprava od populárneho výrobcu Paulmann ľahko môžete zaobstarať ešte dnes za úplne najnižšiu cenu! Teraz len za 49,90 EUR.