Paulmann Timba soklové svetlo s drevom výška 40 cm

Paulmann Timba soklové svetlo s. Svetlo Timba z dreva a kovu s objímkou E27 Podstavné svietidlo Timba má podobu moderného svietidla s rovnými líniami.... viac informácií »
Paulmann Timba soklové svetlo s drevom výška
Značka: Paulmann
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Timba soklové svetlo s. Svetlo Timba z dreva a kovu s objímkou E27 Podstavné svietidlo Timba má podobu moderného svietidla s rovnými líniami....

Paulmann Timba soklové svetlo s. Svetlo Timba z dreva a kovu s objímkou E27 Podstavné svietidlo Timba má podobu moderného svietidla s rovnými líniami. Za svoj osobitý pôvab vďačí kombinácii dreva a čierneho kovu, ktorá vytvára hranatý lampáš ako otvorený kubus vzpier. Svietidlo má päticu E27, do ktorej môžete vložiť žiarovku podľa vlastného výberu. Svetlo vyžaruje do všetkých strán, takže základňa svietidla bezpečne osvetľuje terasy alebo cesty. Zároveň je vďaka svojmu štýlovému dizajnu krásnou dekoráciou, aj keď je vypnutá.

Výnimočný tovar Paulmann Timba soklové svetlo od výrobcu so zárukou kvality Paulmann ľahko môžete nájsť teraz za rozumné peniaze! Akčné ceny už od 99,90 EUR.