Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K chróm matná

Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K chróm. Aldan LED spot s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail V tvare valca s matným... viac informácií »
Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K chróm
Značka: Paulmann
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K chróm. Aldan LED spot s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail V tvare valca s matným...

Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K chróm. Aldan LED spot s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail V tvare valca s matným povrchom z kovu a plastu sa prezentuje reflektor Aldan LED, ktorý možno vložiť do akejkoľvek koľajnice URail. V spote sú nainštalované univerzálne biele LED diódy, vďaka ktorým je reflektor ideálnym zdrojom svetla vo všetkých pracovných priestoroch alebo v kuchyni a na chodbe. Reflektor sa dá otáčať aj nakláňať, takže smer svetla možno individuálne prispôsobiť priestorovým podmienkam a potrebám.Kvalitný produkt Paulmann URail Aldan bodové LED nájdete tiež tu na stránkach v známej sekcii koľajnicové svetelné systémy. Získajte ešte ďalšie produkty zo spomínanej kategórie na pár kliknutí.

Veľa predávaný produkt Paulmann URail Aldan bodové LED 4 000K od skvelej a známej značky Paulmann je možné získať teraz v ponuke za parádnu cenu. Teraz za akčnú cenu 99,90 EUR.