Paulmann URail Aldan závesné LED 4000K chróm matná

Paulmann URail Aldan závesné. Závesné svietidlo Aldan LED s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Závesné svietidlo LED na... viac informácií »
Paulmann URail Aldan závesné LED 4000K chróm
Značka: Paulmann
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann URail Aldan závesné. Závesné svietidlo Aldan LED s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Závesné svietidlo LED na...

Paulmann URail Aldan závesné. Závesné svietidlo Aldan LED s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Závesné svietidlo LED na použitie v koľajnici URail je vyrobené z kovu a plastu a osvetľuje stoly alebo pulty priamo aj nepriamo, pretože v závesnom svietidle sú nainštalované aj LED diódy smerujúce nahor. Závesné svietidlo valcovitého tvaru je vybavené univerzálnymi bielymi LED diódami, a preto je ideálne na použitie v kuchyniach a pracovných priestoroch. Tento kvalitný produkt možno zakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach v známej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu! Známy dodávateľ Paulmann pre svojich zákazníkov dodáva vynikajúci sortiment. za báječnú cenu! Ponuka platí do vypredania zásob! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke ďalší tovar od značky Paulmann. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený výrobok Paulmann URail Aldan závesné od značky s tradíciou a dobrou povesťou Paulmann jednoducho môžete zohnať aktuálne v našej ponuke za priaznivú cenu. Produkt momentálne predávame za 159,90 EUR.