Paulmann URail Capsule II bodové LED 4 000 K chróm

Paulmann URail Capsule II bodové LED. LED spot Capsule II pre koľajnice URail - farba svetla univerzálna biela Tento LED spot na použitie v systéme URail... viac informácií »
Paulmann URail Capsule II
Značka: Paulmann
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann URail Capsule II bodové LED. LED spot Capsule II pre koľajnice URail - farba svetla univerzálna biela Tento LED spot na použitie v systéme URail...

Paulmann URail Capsule II bodové LED. LED spot Capsule II pre koľajnice URail – farba svetla univerzálna biela Tento LED spot na použitie v systéme URail je vybavený univerzálnymi bielymi LED diódami, a preto je vhodný do všetkých priestorov, kde je potrebné skôr chladné svetlo. Univerzálna biela farba svetla je ideálna napríklad do kuchyne, pracovnej plochy alebo aj na chodby. Bodové svetlo sa dá otáčať a nakláňať tak, aby sa mierne smerové svetlo dalo nasmerovať na požadovanú oblasť. Svetlo bodu možno stlmiť aj pomocou externého stmievača (R, L, C). Bod sa zasúva do koľajnice URail pomocou bajonetového upevnenia.

Veľa predávaný produkt Paulmann URail Capsule II bodové LED 4 000 K od značky s tradíciou a dobrou povesťou Paulmann ľahko môžete zaobstarať práve dnes za super cenu. Akčná cena 69,90 EUR.