Paulmann URail Sphere bodové LED 4 000 K chróm

Paulmann URail Sphere bodové LED 4 000 K. LED spot Sphere s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Reflektor Sphere LED pre... viac informácií »
Paulmann URail Sphere bodové LED
Značka: Paulmann
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann URail Sphere bodové LED 4 000 K. LED spot Sphere s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Reflektor Sphere LED pre...

Paulmann URail Sphere bodové LED 4 000 K. LED spot Sphere s univerzálnou bielou farbou svetla pre koľajnicový systém URail Reflektor Sphere LED pre koľajnicový systém URail svieti špeciálnym svetelným efektom vďaka sférickej šošovke zabudovanej v spote. Reflektor je možné nastaviť podľa potreby, napríklad tak, aby sa na určité časti miestnosti alebo dokonca na kus nábytku či iný predmet zaostrilo jeho svietenie. LED reflektor s pochrómovaným držiakom a plochým okrúhlym telesom svietidla sa hodí do akejkoľvek koľajnice URail a vďaka univerzálnej bielej farbe svetla je obzvlášť vhodný do pracovných priestorov alebo kuchyne. – Stmievateľné pomocou vhodného stmievača (R+C f. elektric. transformátor + 230V lampy).

Často vyhľadávaný výrobok Paulmann URail Sphere bodové od spoľahlivého výrobcu Paulmann získate bezpečne online za rozumné peniaze. Akčné ceny už od 59,90 EUR.