Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné 9x9cm

Paulmann Veluna Edge IP44 3000K. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla teplá biela Vďaka technológii... viac informácií »
Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné
Značka: Paulmann
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Veluna Edge IP44 3000K. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla teplá biela Vďaka technológii...

Paulmann Veluna Edge IP44 3000K. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla teplá biela Vďaka technológii VariFit možno štvorcový bezrámový zapustený LED panel Veluna VariFit Edge inštalovať do výklenkov rôznych veľkostí, pretože upínacie pružiny panelu možno nastaviť. Vyžaruje teplé biele svetlo, ktoré je rovnomerne rozptýlené satinovaným plastovým krytom, a možno ho stmievať pomocou externého stmievača (C pre elektrické transformátory). Panel je mimoriadne plochý, a preto sa hodí aj do plytkých dutín. Vďaka ochrane proti striekajúcej vode IP44 je možná bezproblémová inštalácia aj na strop kúpeľne. – Vhodné do kúpeľní a vlhkých miestností vďaka krytiu IP44 – Vysoká svetelná účinnosť so širokým dosahom svetla – Flexibilná inštalácia VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami – stmievateľné pomocou stmievača C pre elektrické transformátory (nie sú súčasťou dodávky)
Často vyhľadávaný kus máte možnosť zaobstarať jednoducho tu u nás v populárnej kateogrii zapustené svietidlá! Mrknite na kvalitné produkty v spomínanej kategórii jednoducho online. Výrobca Paulmann vás obohatí o vynikajúce produkty.! Veď to vidíte sami.

Neodolateľný tovar Paulmann Veluna Edge IP44 od značky so skvelou reputáciou Paulmann môžete získať u nás teraz skutočne výhodne. V akcii od 39,90 EUR.