Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø 9cm

Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v okrúhlom tvare, 3 000 K Veluna VariFit Edge je... viac informácií »
Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø
Značka: Paulmann
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v okrúhlom tvare, 3 000 K Veluna VariFit Edge je...

Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø. Stmievateľné vstavané svietidlo LED Veluna Edge IP44 v okrúhlom tvare, 3 000 K Veluna VariFit Edge je stmievateľný zapustený LED panel s teplými bielymi LED diódami, ktorý je vhodný aj do kúpeľní a mnohých ďalších priestorov, pretože je odolný proti striekajúcej vode. Jas je možné regulovať pomocou externého stmievača (stmievač C pre elektrické transformátory). Vďaka technológii VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami možno svietidlo inštalovať do montážnych otvorov rôznych veľkostí. Plochá konštrukcia umožňuje inštaláciu v plytkých dutinách. Bezrámový panel Veluna LED má satinovaný plastový kryt, ktorý rovnomerne rozptyľuje svetlo LED do miestnosti. – Vhodné do kúpeľní a vlhkých miestností vďaka krytiu IP44 – Vysoká svetelná účinnosť so širokým dosahom svetla – Flexibilná inštalácia VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami – stmievateľné pomocou stmievača C pre elektrické transformátory
V zľave tento produkt Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné Ø 9cm môžete zaobstarať už dnes na našom webe umiestnený v rubrike zapustené svietidlá! Pozrite sa na ešte podobné produkty z tejto rubriky za výpredajovú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac! Máme však aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky Paulmann. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Paulmann má k dispozícii veľmi kvalitný sortiment..

Tento veľmi žiadaný produkt Paulmann Veluna Edge IP44 3000K stmievateľné od spoľahlivej značky Paulmann jednoducho nájdete tu a teraz práve stále výhodne! Akčná cena už od 39,90 EUR.