Paulmann Veluna Edge IP44 4000K stmievateľné 9x9cm

Paulmann Veluna Edge IP44. Stmievateľný LED vstavaný panel Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla univerzálna biela Zápustný panel Veluna... viac informácií »
Paulmann Veluna Edge IP44 4000K
Značka: Paulmann
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Veluna Edge IP44. Stmievateľný LED vstavaný panel Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla univerzálna biela Zápustný panel Veluna...

Paulmann Veluna Edge IP44. Stmievateľný LED vstavaný panel Veluna Edge IP44 v hranatom tvare, farba svetla univerzálna biela Zápustný panel Veluna VariFit Edge LED je vďaka bezrámovému dizajnu a krytu zo satinovaného plastu nenápadným svetelným zdrojom do mnohých priestorov. Panel je vybavený univerzálnymi bielymi LED diódami, ktorých svetlo je rovnomerne rozptýlené cez kryt a možno ho stmievať pomocou externého stmievača (C pre elektrické transformátory). Vďaka nastaviteľným upínacím pružinám (VariFit) sa panel hodí do otvorov rôznych veľkostí. Veľmi plochá konštrukcia umožňuje inštaláciu aj v malých hĺbkach dutín. – Vhodné do kúpeľní a vlhkých miestností vďaka krytiu IP44 – Vysoká svetelná účinnosť so širokým dosahom svetla – Flexibilná inštalácia VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami – stmievateľné pomocou stmievača C pre elektrické transformátoryKvalitný a obľúbený tovar Paulmann Veluna Edge IP44 je na získanie aktuálne na stránkach v kategórii zapustené svietidlá. Vyberte si akčné produkty z našej sekcie za najlepšie ceny!

Veľmi obľúbený tovar Paulmann Veluna Edge IP44 4000K stmievateľné od spoločnosti so zárukou kvality Paulmann ide zohnať v našej ponuke v zľave. Ponuka už od 39,90 EUR.