Paulmann Veluna Edge LED zapustené 3 000K 12×12 cm

Paulmann Veluna Edge LED zapustené. LED vstavané svietidlo Veluna Edge IP44 v hranatom tvare s teplou bielou farbou svetla Veluna VariFit Edge je štvorcový... viac informácií »
Paulmann Veluna Edge LED zapustené 3 000K
Značka: Paulmann
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Veluna Edge LED zapustené. LED vstavané svietidlo Veluna Edge IP44 v hranatom tvare s teplou bielou farbou svetla Veluna VariFit Edge je štvorcový...

Paulmann Veluna Edge LED zapustené. LED vstavané svietidlo Veluna Edge IP44 v hranatom tvare s teplou bielou farbou svetla Veluna VariFit Edge je štvorcový zapustený LED panel s bezrámovou konštrukciou, ktorý sa dá vďaka technológii VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami inštalovať do zapustených otvorov rôznych veľkostí, a preto je obzvlášť vhodný do existujúcich zapustených otvorov. Cez satinovaný plastový kryt vyžaruje neoslňujúce a rovnomerne rozptýlené svetlo s teplou bielou farbou svetla a vďaka stupňu krytia IP44 je vhodné aj na inštaláciu v kúpeľniach alebo iných vlhkých miestnostiach. Obzvlášť plochá konštrukcia umožňuje inštaláciu do dutín s hĺbkou len 3,5 cm. – Vhodné do kúpeľní a vlhkých miestností vďaka krytiu IP44 – Vysoká svetelná účinnosť so širokým dosahom svetla – Flexibilná inštalácia VariFit s nastaviteľnými upínacími pružinami Tento unikátny produkt Paulmann Veluna Edge LED zapustené 3 000K 12×12 cm môžete získať priamo tu na webe v populárnej kateogrii zapustené svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu! Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od dodávateľa Paulmann. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárny dodávateľ Paulmann dodáva špičkový tovar za neuveriteľne výhodné ceny! Nové kúsky každý deň.

Veľmi obľúbený produkt Paulmann Veluna Edge LED zapustené od našej známej značky Paulmann môžete zaobstarať práve výhodne! Práve teraz v akcii za 39,90 EUR.