Prios Neliyah závesná lampa, hranatá, biela, 4-pl.

Prios Neliyah závesná lampa, hranatá, biela,. Moderné závesné svietidlo Neliyah s hranatými tienidlami v pieskovej bielej farbe Neliyah presviedča... viac informácií »
Prios Neliyah závesná lampa
Značka: PRIOS
79,90 EUR89,90 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Prios Neliyah závesná lampa, hranatá, biela,. Moderné závesné svietidlo Neliyah s hranatými tienidlami v pieskovej bielej farbe Neliyah presviedča...

Prios Neliyah závesná lampa, hranatá, biela,. Moderné závesné svietidlo Neliyah s hranatými tienidlami v pieskovej bielej farbe Neliyah presviedča harmonickým farebným kontrastom a moderným dizajnom. Sedí na podlhovastej stropnej konzole, ku ktorej sú na štyroch zaveseniach pripevnené jej štvorcové tienidlá. Môžu byť vybavené žiarovkami GU10 a generovať osvetlenie bez oslnenia. Svietidlo je vyrobené z hliníka a železa, čo mu dodáva robustný charakter a atraktívna farebná kombinácia piesková biela a piesková čierna završuje jeho dizajn benevolentne. Závesná lampa Neliyah nachádza svoje ideálne miesto nad jedálenským stolom a dáva harmonické akcenty v obytných priestoroch.

Akčný a v zľave výrobok Prios Neliyah závesná lampa, hranatá, biela, od spoločnosti PRIOS pohodlne nakúpite momentálne v bezva akcii. Kúpiť teraz za 79,90 EUR.