Rademacher DuoFern slnečný snímač, na batérie

Rademacher DuoFern slnečný snímač,. Slnečný senzor na ovládanie zariadení DuoFern v závislosti od jasu Tento senzor jasu z produktového radu... viac informácií »
Rademacher DuoFern slnečný snímač
Značka: Rademacher
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rademacher DuoFern slnečný snímač,. Slnečný senzor na ovládanie zariadení DuoFern v závislosti od jasu Tento senzor jasu z produktového radu...

Rademacher DuoFern slnečný snímač,. Slnečný senzor na ovládanie zariadení DuoFern v závislosti od jasu Tento senzor jasu z produktového radu Rademacher DuoFern umožňuje automatické ovládanie pohonov DuoFern a zariadení, ktoré sa prostredníctvom nich ovládajú, ako sú markízy alebo rolety. Snímač sa pripevňuje na vnútornú stranu okien alebo dverí pomocou prísavky na zadnej strane. Vďaka batériovej a rádiovej prevádzke nie je potrebné žiadne zapojenie. Komunikácia so servopohonmi DuoFern prebieha prostredníctvom rádia. Snímač zisťuje intenzitu denného svetla a po dosiahnutí definovanej prahovej hodnoty automaticky spustí požadovanú akciu, ako je napríklad ranné zdvihnutie rolety alebo vysunutie markízy pri silnom slnečnom svetle. Okrem toho slnečný senzor umožňuje aj manuálne ovládanie pripojených zariadení vďaka ovládacím tlačidlám. Ako praktická doplnková funkcia je zabudovaný aj snímač vibrácií, ktorý rozpozná napríklad rozbitie skla. Slnečný senzor sa dá použiť aj na varovanie pred vlámaním, ak sa nastaví prostredníctvom aplikácie a spojí sa napríklad so sirénou. Funkcia/kompatibilita: – Meranie jasu a ovládanie až piatich prepojených aktuátorov DuoFern. – Detekcia vibrácií – Ovládanie pomocou ovládacích tlačidiel na snímači – Integrácia prostredníctvom systému HomePilot® umožňuje zasielanie správ do smartfónu – Možnosť horizontálnej alebo vertikálnej polohy – S ovládacími tlačidlami a stavovými LED diódami Technické údaje: – Vysielacia frekvencia 434,5 MHz – Vysielací výkon max. 10 mW – Dosah do 30 m v budove – Okolitá teplota počas prevádzky: + 5 °C až + 40 °C – Batéria: 1 x CR2450 (súčasťou balenia) – Životnosť batérie: približne 4 roky (pri deviatich signáloch denne)

Tento exkluzívny produkt Rademacher DuoFern slnečný snímač, značky Rademacher je možné zaobstarať tu a teraz práve za výborné peniaze. Iba teraz za 59,90 EUR.