SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 A1 (čierna)

SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 A1 - Ochladenie na cestách 3 rýchlostné stupne Prenosný, s praktickým podstavcom Sklopný ventilátor Na... viac informácií »
SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT
Značka: SILVERCREST
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 A1 - Ochladenie na cestách 3 rýchlostné stupne Prenosný, s praktickým podstavcom Sklopný ventilátor Na...

SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 A1 – Ochladenie na cestách 3 rýchlostné stupne Prenosný, s praktickým podstavcom Sklopný ventilátor Na batérie (s 3 batériami AA, Tronic) LED kontrolka: 1 x prevádzka/nízka kapacita batérií Rozmery S podstavcom: cca 105 x 75 x 230 mm Hmotnosť cca 211 g . 3 rýchlostné stupne Zaujímavý kus SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 nájdete ľahko na našom webe v populárnej kateogrii vyhrievanie, klimatizácia a vzduchotechnika! Pozrite sa na ešte podobné produkty zo spomínanej rubriky za výhodnú cenu. Vedúci výrobca SILVERCREST má v stálej ponuke veľmi kvalitný sortiment.. Môžete sa presvedčiť sami. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac. U nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa SILVERCREST. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt SILVERCREST Prenosný miniventilátor SVT 4.5 A1 od kvalitného výrobcu SILVERCREST môžete pohodlne kúpiť práve teraz na našej webovej stránke v akcii! Na našej stránke za 11,99 EUR.