Slamp Aria S závesné svietidlo, zlatá, Ø 50 cm

Slamp Aria S závesné. Vysokokvalitné dizajnové závesné svietidlo Aria - navrhla Zaha Hadid Pôsobivé závesné svietidlo Aria presvedčí svojou... viac informácií »
Slamp Aria S závesné svietidlo
Značka: Slamp
2 619,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Slamp Aria S závesné. Vysokokvalitné dizajnové závesné svietidlo Aria - navrhla Zaha Hadid Pôsobivé závesné svietidlo Aria presvedčí svojou...

Slamp Aria S závesné. Vysokokvalitné dizajnové závesné svietidlo Aria – navrhla Zaha Hadid Pôsobivé závesné svietidlo Aria presvedčí svojou radiálnou štruktúrou 50 rôznych „ramien“, ktoré vytvárajú trojrozmerný objem. Lampa od spoločnosti Slamp bola vyrobená zo špeciálne vyrobených materiálov. Vysokokvalitné technopolyméry sú mimoriadne odolné voči UV žiareniu a teplu a boli antistaticky ošetrené, aby odpudzovali prach. Spracovaný materiál Lentiflex® zabezpečuje teplé a rovnomerné vyžarovanie svetla a materiál Cristalflex® dodáva závesnému svietidlu, ktoré je vyrobené z ľahkého a zároveň nerozbitného materiálu, pôvab a vzácnosť skla. Pomocou tohto dizajnového predmetu možno efektívne navrhnúť moderné aj nadčasovo zariadené miestnosti. Úchvatný dizajn vytvorila architektka a držiteľka Pritzkerovej ceny za architektúru Zaha Hadid. Profesorka architektúry a dizajnérka je známa svojím výnimočným a dynamickým dizajnom. Časopis TIMES ju zaradil do svojho zoznamu „100 najvplyvnejších ľudí na svete“ a kráľovná Alžbeta II. ju v roku 2012 vymenovala za „Dame Commander of the British Empire“. Hadidovej štýl opísal jej obchodný partner Patrik Schumacher ako „eleganciu usporiadanej komplexnosti a dojem plynulosti“, ktorá by zodpovedala aj „prírodným systémom“. Talianskeho výrobcu svietidiel Slamp založil v roku 1992 Roberto Ziliani a mimoriadny význam prikladá udržateľnosti a vývoju nových materiálov. Spoločnosť preto vyvinula technopolyméry. Tieto materiály umožňujú vytvárať tvary a efekty, ktoré sa pri iných materiáloch zdajú byť nemožné. Vlastné vyvinuté plasty a svietidlá z nich vyrobené zvýrazňujú silné stránky spoločnosti Slamp. Nové materiály sú robustné, ale zároveň veľmi ľahké a mimoriadne šetrné k životnému prostrediu, pretože v porovnaní s alternatívami prispievajú k štvornásobnému zníženiu nákladov na životné prostredie.

Obľúbený produkt Slamp Aria S závesné od tejto skvelej značky Slamp máte možnosť dostať v aktuálnej ponuke za dobrú cenu! V akcii za 2 619,90 EUR.