SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 3 000K

SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI. 5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých... viac informácií »
SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54
SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI. 5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých...

SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI. 5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná línia, je tento LED pásik so súvislými a plynulo kombinovanými COB LED diódami flexibilným a výkonným riešením. Môže sa používať aj v kúpeľniach a kúpeľných priestoroch. Skrátenie a lepiaca páska 3M uľahčujú inštaláciu. – Dobré podanie farieb: CRI 90 – Trieda ochrany: IP54 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – s 2 m pripojovacím káblom na každom konci – deliteľné po 3,125 cm – pre dostatočné chladenie sa odporúča montáž do profilu
Veľa obľúbený produkt SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 3 000K máte možnosť zohnať bez problémov tu na webe v známej kategórii led pásiky! Vyberte si unikátne produkty zo spomínanej rubriky v akcii. Predná značka The Light Group má v ponuke veľmi kvalitné produkty za rozumné peniaze!

Obľúbený výrobok SLC LED pásik 5m od populárneho výrobcu The Light Group ľahko môžete získať práve dnes vo výhodnej akcii! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 189,90 EUR.