SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP20 3 000K

SLC LED pásik Full Spectrum. 5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pásik je ideálnou... viac informácií »
SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98
SLC LED pásik Full Spectrum. 5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pásik je ideálnou...

SLC LED pásik Full Spectrum. 5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pásik je ideálnou voľbou najmä do galérií, predajných miestností alebo obytných a rekreačných miestností s vysokokvalitným interiérovým dizajnom. Ponúka vynikajúce podanie farieb, ktoré takmer úplne zodpovedá viditeľnému spektru prirodzeného denného svetla. Táto výhoda ide ruka v ruke s typickou flexibilitou LED pásikov – všestranné použitie vďaka lepiacim pásikom 3M, možnosť strihania na požadovanú dĺžku. – Veľmi dobré podanie farieb: CRI 98 – Trieda ochrany: IP20 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – deliteľné po 5 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C Lacný produkt nájdete jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike led pásiky. Máme pre vás obľúbené kusy z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Mrknite na ďalšie skvelé kúsky značky The Light Group. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento zľavnený tovar SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP20 od známej značky The Light Group ľahko získate online za outletovú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 149,90 EUR.