SLC LED pásik High Output, 3000 K, 10 m, IP67

SLC LED pásik High Output,. SLC LED pásik s vysokým výkonom, IP65, stmievateľný Vysoký svetelný tok s rovnomerným svetlom a vysokou účinnosťou... viac informácií »
SLC LED pásik High Output
359,90 EUR
Overiť dostupnosť »
SLC LED pásik High Output,. SLC LED pásik s vysokým výkonom, IP65, stmievateľný Vysoký svetelný tok s rovnomerným svetlom a vysokou účinnosťou...

SLC LED pásik High Output,. SLC LED pásik s vysokým výkonom, IP65, stmievateľný Vysoký svetelný tok s rovnomerným svetlom a vysokou účinnosťou charakterizujú LED pásy radu High Output, ktoré sú ideálne pre väčšie projekty. Sú externe stmievateľné. – 3M lepiaca páska na zadnej strane pre jednoduchú montáž – Index podania farieb Ra 90 – stmievateľné prostredníctvom PWM PSU / regulátora
Zľavnený výrobok SLC LED pásik High Output, 3000 K, 10 m, IP67 dá sa zaobstarať ešte na našich stránkach v známej rubrike led pásiky! Mrknite na úplne nové výrobky z tejto populárnej sekcie v zľave! Populárny dodávateľ The Light Group pre vás pripravuje top sortiment. za super peniaze. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac skvelých kúskov značky The Light Group. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi obľúbený produkt SLC LED pásik High od dodávateľa kvalitných produktov The Light Group jednoducho získate tu za výhodnú cenu! Práve teraz v akcii za 359,90 EUR.