SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP67

SLC LED pásik RGBW 10m 144W. 10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa... viac informácií »
SLC LED pásik RGBW 10m
SLC LED pásik RGBW 10m 144W. 10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa...

SLC LED pásik RGBW 10m 144W. 10 m dlhý LED pás RGBW, pre vlhké prostredie Tento LED pásik sa vďaka svojej odolnosti voči dočasnému ponoreniu používa na dekoratívne ambientné osvetlenie, a to aj v kúpeľoch a wellness centrách. Pásik ponúka teplé biele a farebné svetlo, takže je k dispozícii ideálna farba svetla pre rôzne prostredia a situácie. Lišta sa môže pred inštaláciou skrátiť a mala by sa inštalovať do profilu na optimálne chladenie. – Nastaviteľná farba svetla: teplá biela a viacfarebná – Trieda ochrany: IP67 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – 60 LED diód na meter – deliteľné po 6 LED alebo po 10 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C Exkluzívny produkt SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP67 je k dispozícii okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike led pásiky! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás viac skvelých produktov od výrobcu The Light Group. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt SLC LED pásik RGBW 10m 144W od poprednej značky The Light Group máte možnosť kúpiť si práve teraz za skvelú cenu! Práve teraz len za 559,90 EUR.