SLC LED pásik Sauna do 105°C, 24V IP67 5m 3 000K

SLC LED pásik Sauna. 5 m dlhý LED pásik na teplé biele ambientné osvetlenie - vhodný aj na použitie v saune Tento LED pásik chránený proti prachu a... viac informácií »
SLC LED pásik Sauna do 105°C
SLC LED pásik Sauna. 5 m dlhý LED pásik na teplé biele ambientné osvetlenie - vhodný aj na použitie v saune Tento LED pásik chránený proti prachu a...

SLC LED pásik Sauna. 5 m dlhý LED pásik na teplé biele ambientné osvetlenie – vhodný aj na použitie v saune Tento LED pásik chránený proti prachu a vode je navrhnutý tak, aby bol odolný voči teplu, takže sa môže používať vo všetkých kúpeľniach a kúpeľných priestoroch vrátane sáun. Na zadnej strane je vybavený lepiacou páskou 3M na montáž, dá sa rozdeliť a vďaka svojej flexibilite sa dá pripevniť na zakrivené povrchy. – Teplotná odolnosť do 105 °C – Trieda ochrany: IP67 – Vyžaduje napäťovo riadené ovládacie zariadenie LED s výstupným napätím 24 V DC pre 48 W (nie je súčasťou dodávky) – s 2 m dlhými pripojovacími káblami (2-pólové, prierez vodičov 0,35 mm²) – externe stmievateľné (1 % až 100 %) – min. polomer ohybu: 2 cm – deliteľné po 5,56 cm Tento akčný a v zľave tovar SLC LED pásik Sauna do 105°C, 24V IP67 máte možnosť dostať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v sekcii led pásiky! Teraz môžete kúpiť výnimočné kusy vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

Tento neodolateľný produkt SLC LED pásik Sauna do 105°C, 24V od značky s tradíciou a dobrou povesťou The Light Group pohodlne nakúpite aktuálne v našej ponuke za úžasnú cenu! Práve možno objednať len za 279,90 EUR.