SLC SkyLine profil pre LED pásiky, dĺžka 6 m

SLC SkyLine profil pre. Pre zdanlivo plávajúce LED pásy - závesná súprava profilov SkyLine na dekoratívne osvetlenie. Profil SkyLine pojme LED pásik... viac informácií »
SLC SkyLine profil pre
SLC SkyLine profil pre. Pre zdanlivo plávajúce LED pásy - závesná súprava profilov SkyLine na dekoratívne osvetlenie. Profil SkyLine pojme LED pásik...

SLC SkyLine profil pre. Pre zdanlivo plávajúce LED pásy – závesná súprava profilov SkyLine na dekoratívne osvetlenie. Profil SkyLine pojme LED pásik široký až 11 mm a vytvára dojem, že sa vznáša vo vzduchu. Profil sa montuje medzi dva body na stene alebo strope, čo umožňuje individuálne a dekoratívne svetelné efekty. Profil má štrbinu na chladenie pásu. Káble sú ukryté v nástennom držiaku. Súprava sa dodáva so všetkými komponentmi, je potrebné pridať iba pásik LED.
Výnimočný a žiadaný tovar je k dispozícii v pohode tu na stránkach zaradený v sekcii profily pre led pásiky! Pripravili sme ešte podobné výrobky z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu. Populárna značka v očiach zákazníkov The Light Group môže ponúkať vynikajúce výrobky za báječnú cenu! Presvedčte sa.

Často hľadaný výrobok SLC SkyLine profil pre LED od poprednej značky The Light Group máte možnosť kúpiť si u nás za priaznivú cenu. Teraz nakúpite za 159,90 EUR.