Solárna LED pochodeň Tinka so snímačom 62cm corten

Solárna LED pochodeň Tinka so. Moderná technológia a moderný dizajn - LED solárna baterka Tinka Slnečná svetlica Tinka LED je tvarovým doplnkom... viac informácií »
Solárna LED pochodeň Tinka
Značka: Les Jardins
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárna LED pochodeň Tinka so. Moderná technológia a moderný dizajn - LED solárna baterka Tinka Slnečná svetlica Tinka LED je tvarovým doplnkom...

Solárna LED pochodeň Tinka so. Moderná technológia a moderný dizajn – LED solárna baterka Tinka Slnečná svetlica Tinka LED je tvarovým doplnkom každého vonkajšieho priestoru. Je vyrobený z extrudovaného hliníka s práškovou povrchovou úpravou. Súčasťou dodávky je aj zemný hrot z nehrdzavejúcej ocele, aby sa táto solárna pochodeň mohla používať priamo. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a elegantnému vzhľadu ozdobí každý záhon a každú záhradu, aj keď je vypnutý. Akonáhle sa však zotmie, moderná technológia si príde na svoje. Výkonné LED diódy neomylne a štýlovo osvetlia každý vonkajší priestor. Baterka Tinka LED sa nabíja buď pomocou integrovaného solárneho modulu, alebo pomocou priloženého kábla USB. Túto solárnu baterku možno tiež namontovať na stenu alebo umiestniť na zem. Vhodná nástenná montáž alebo okrúhly podstavec sú k dispozícii samostatne ako príslušenstvo. – 1. režim: Parametre spotreba energie, rezerva energie a čas stmievania, ktoré určujú jas LED diód, sú monitorované tak, aby svetlo mohlo zostať svietiť celú noc. – 2. režim: Snímač svetla je zapnutý a automaticky zapína svetlo pri súmraku a vypína ho pri svitaní. Snímač pohybu je tiež zapnutý a svietidlo svieti na plný výkon 30 sekúnd, keď je detekovaný pohyb. – 3. režim: Svetlo je trvalo zapnuté a pri plnom nabití môže svietiť až 5 hodín. Intenzitu svetla možno individuálne nastaviť a predĺžiť tak dobu svietenia až na 200 hodín. Snímač pohybu je vypnutý. – Rozsah snímača pohybu: 6 m, detekčný rozsah: 120°. V zľave produkt Solárna LED pochodeň Tinka so snímačom 62cm corten je dostupný bez problémov tu na webe umiestnený v kategórii solárne lampy! Zaobstarajte si úplne nové produkty zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu.

Veľa podarený tovar Solárna LED pochodeň Tinka od obľúbenej značky Les Jardins pohodlne získate teraz za skvelú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 299,90 EUR.