Solárna svetelná LED reťaz Maroc, 10-plameňová

Solárna svetelná LED reťaz Maroc,. Solárna svetelná reťaz LED Maroc s marockým dizajnom v bronzovej farbe Solárna svetelná reťaz LED Maroc je... viac informácií »
Solárna svetelná LED reťaz Maroc
Solárna svetelná LED reťaz Maroc,. Solárna svetelná reťaz LED Maroc s marockým dizajnom v bronzovej farbe Solárna svetelná reťaz LED Maroc je...

Solárna svetelná LED reťaz Maroc,. Solárna svetelná reťaz LED Maroc s marockým dizajnom v bronzovej farbe Solárna svetelná reťaz LED Maroc je vybavená celkovo 10 svetlami LED, ktoré sú umiestnené v plastových tienidlách s marockým dizajnom v bronzovej farbe. Tie nielenže dodávajú dizajnu nezvyčajný vzhľad, ale vďaka filigránskym dierovaným ornamentom vytvárajú po zapnutí v okolí zvláštne svetelné obrazy. Vonkajší solárny modul sa umiestňuje v smere slnka pomocou zemného hrotu. – vrátane súmrakového senzora Tento výnimočný produkt môžete kúpiť aktuálne na webe umiestnený v rubrike solárne dekoračné osvetlenie! Pozrite sa na ešte ďalšie kúsky z našej sekcie za skvelú cenu. Významný výrobca SMART GARDEN predáva veľmi kvalitné výrobky . Môžete sa presvedčiť sami!

Vysokokvalitný tovar Solárna svetelná LED reťaz Maroc, od tejto skvelej značky SMART GARDEN jednoducho môžete nájsť práve za neuveriteľne nízku cenu! Produkt momentálne predávame za 21,90 EUR.