Solárne LED svetlo Eureka v balení 6 kusov

Solárne LED svetlo Eureka v balení 6. V balení po 6 ks - solárne svetlo Eureka LED v dizajne žiarovky Solárne svetlo Eureka LED opäť dokazuje, že na... viac informácií »
Solárne LED svetlo Eureka v
Značka: SMART GARDEN
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne LED svetlo Eureka v balení 6. V balení po 6 ks - solárne svetlo Eureka LED v dizajne žiarovky Solárne svetlo Eureka LED opäť dokazuje, že na...

Solárne LED svetlo Eureka v balení 6. V balení po 6 ks – solárne svetlo Eureka LED v dizajne žiarovky Solárne svetlo Eureka LED opäť dokazuje, že na vytvorenie špeciálneho efektu v exteriéri netreba veľa, pretože vďaka svojmu minimalistickému dizajnu žiarovky dosahuje originálny efekt. Solárne svetlo sa jednoducho zavesí na konár pomocou háčika, kde môže počas dňa čerpať dostatok slnečnej energie. Za súmraku sa žiarovka LED začne automaticky rozsvecovať a jemne osvetľuje okolie. Eureka sa dodáva v balení po 6 kusoch a možno ju použiť na vytvorenie krásnych aranžmánov, napríklad na stromčeky. – vrátane súmrakového senzora
Nový výrobok môžete kúpiť ešte na stránkach umiestnený v kategórii solárne dekoračné osvetlenie! Máme pre vás ešte ostatné produkty z našej sekcie za rozumné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! Máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty značky SMART GARDEN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Zaujímavý produkt Solárne LED svetlo Eureka v balení od značky SMART GARDEN máte možnosť nakúpiť tu a teraz až neuveriteľne lacno. Na zohnanie práve v akcii za 27,90 EUR.