Solárne LED svetlo hrot do zeme Firefly Opal 4 ks

Solárne LED svetlo hrot do zeme. Trblietavé solárne svietidlo LED Firefly Opal zo skla a nehrdzavejúcej ocele So solárnym svietidlom LED Firefly Opal je... viac informácií »
Solárne LED svetlo hrot do
Značka: SMART GARDEN
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne LED svetlo hrot do zeme. Trblietavé solárne svietidlo LED Firefly Opal zo skla a nehrdzavejúcej ocele So solárnym svietidlom LED Firefly Opal je...

Solárne LED svetlo hrot do zeme. Trblietavé solárne svietidlo LED Firefly Opal zo skla a nehrdzavejúcej ocele So solárnym svietidlom LED Firefly Opal je nádherná sklenená guľa s dúhovým obsahom niklu umiestnená na jednoduchom hrote z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je vo vnútri vybavený celkovo 10 mikrodiodami LED. V kombinácii so sklom poskytujú úchvatné a oslnivé svetelné efekty. Či už sú umiestnené jednotlivo alebo v skupinách na záhonoch alebo v kvetinových truhlíkoch, dokážu vyčariť nádherné okamihy svetla. – Doba svietenia s plne nabitou batériou: 6 hodín – vrátane súmrakového senzora – v praktickej súprave 4 ksKvalitný produkt Solárne LED svetlo hrot do zeme je k dispozícii teraz tu u nás v sekcii solárne dekoračné osvetlenie! Teraz získate obľúbené kusy v spomínanej rubrike za internetové ceny.

Tento obľúbený výrobok Solárne LED svetlo hrot do zeme Firefly Opal 4 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou SMART GARDEN môžete zohnať ešte dnes extra výhodne! Akčná cena od 49,90 EUR.