Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Damasque 4 ks

Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Damasque. Bronzovo sfarbené LED solárne zemné svietidlo Damasque v sade 4 ks S týmto LED zemným svietidlom môžete... viac informácií »
Solárne LED svetlo s hrotom do
Značka: SMART GARDEN
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Damasque. Bronzovo sfarbené LED solárne zemné svietidlo Damasque v sade 4 ks S týmto LED zemným svietidlom môžete...

Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Damasque. Bronzovo sfarbené LED solárne zemné svietidlo Damasque v sade 4 ks S týmto LED zemným svietidlom môžete nielen zvýrazniť, ale aj dekoratívne doplniť kvetinové záhony alebo záhradné chodníky. Zabezpečuje to telo svietidla vyrobené výlučne z kovu, ktoré v hornej časti prechádza do filigránového tieniaceho prvku, na ktorom je umiestnený aj solárny modul. Povrchová úprava v bronzovej farbe dodáva celkovému vzhľadu Damasque ušľachtilý nádych. – Doba svietenia s plne nabitou batériou: 6 hodín – vrátane súmrakového senzora
Tento vynikajúci výrobok máte možnosť kúpiť priamo tu u nás v obľúbenej kategórii solárne dekoračné osvetlenie. Teraz získate ešte podobné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za výhodné peniaze!

Zaujímavý produkt Solárne LED svetlo s hrotom do zeme od skvelého výrobcu SMART GARDEN pohodlne zoženiete teraz za super cenu. Akčné ceny už od 34,90 EUR.