Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Prima, 4 kusy

Solárne LED svetlo s. Variabilný LED solárny reflektor so zemným hrotom Prima v praktickej súprave 4 ks Solárny LED reflektor so zemným hrotom Prima,... viac informácií »
Solárne LED svetlo s
Značka: SMART GARDEN
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Solárne LED svetlo s. Variabilný LED solárny reflektor so zemným hrotom Prima v praktickej súprave 4 ks Solárny LED reflektor so zemným hrotom Prima,...

Solárne LED svetlo s. Variabilný LED solárny reflektor so zemným hrotom Prima v praktickej súprave 4 ks Solárny LED reflektor so zemným hrotom Prima, ktorý sa dodáva v súprave 4 ks, je vybavený LED diódou a variabilne nastaviteľnou svetelnou hlavou, takže môže špecificky osvetľovať a nastavovať scénu pre určité oblasti alebo objekty vo vonkajšom prostredí. Vďaka integrovanému súmrakovému senzoru sa svetlo automaticky zapne, keď sa zotmie. – Doba svietenia až 6 hodín – vrátane súmrakového senzora – bod sa dá variabilne nasmerovať Kvalitný kus Solárne LED svetlo s hrotom do zeme Prima, 4 možno zohnať jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii solárne dekoračné osvetlenie! Pripravili sme skvelé kúsky z tejto populárnej sekcie z pohodlia domova! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac. Máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky SMART GARDEN. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt Solárne LED svetlo s hrotom do od poprednej značky SMART GARDEN k dispozícii momentálne na našich stránkach za skvelú cenu. Teraz nakúpite za 27,90 EUR.