STEINEL chodníkové LED GL 65 S s detektorom pohybu

STEINEL chodníkové LED GL 65 S. LED cestné svetlo GL 65 S s integrovaným infračerveným snímačom pohybu LED cestné svetlo GL 65 S presvedčí najmä... viac informácií »
STEINEL chodníkové LED GL 65 S s
Značka: STEINEL
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
STEINEL chodníkové LED GL 65 S. LED cestné svetlo GL 65 S s integrovaným infračerveným snímačom pohybu LED cestné svetlo GL 65 S presvedčí najmä...

STEINEL chodníkové LED GL 65 S. LED cestné svetlo GL 65 S s integrovaným infračerveným snímačom pohybu LED cestné svetlo GL 65 S presvedčí najmä svojím diskrétnym a nadčasovým dizajnom a farebným prevedením, s ktorým sa ľahko začlení do rôznych vonkajších priestorov. Je ideálny napríklad na osvetlenie vstupných priestorov alebo príjazdových ciest. Príjemné teplé svetlo tiež vytvára príjemnú atmosféru. Mimoriadne praktický je zabudovaný infračervený snímač pohybu, ktorý detekuje tepelné žiarenie pohybujúcich sa telies, elektronicky ho premieňa a následne automaticky zapína svetlo. Snímač pohybu má rôzne funkcie a nastavenia, ktoré možno používať individuálne. – Integrovaný infračervený snímač pohybu – Dosah snímača až 8 metrov – Nastavenie súmraku (2 – 2 000 luxov) a časové nastavenie trvania svetla (5 sekúnd – 15 minút) Akčný produkt STEINEL chodníkové LED GL 65 S s detektorom pohybu obstaráte bez ťažkostí na webe v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Nájdite si ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova. Výrobca STEINEL poskytuje prvotriedny sortiment.! Presvedčte sa sami. Tým ale však naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalší preverený tovar od výrobcu STEINEL. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt STEINEL chodníkové LED GL 65 S s originál od výrobcu STEINEL jednoducho môžete nájsť ešte dnes za super peniaze! Kúpiť teraz za 159,90 EUR.