Stojaca LED lampa Clyde, 2-plameňová, stmievač

Stojaca LED lampa Clyde,. Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle - stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom... viac informácií »
Stojaca LED lampa Clyde
Značka: Nordlux
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojaca LED lampa Clyde,. Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle - stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom...

Stojaca LED lampa Clyde,. Dvojplamenová stojaca lampa Clyde v škandinávskom štýle – stmievateľná v troch stupňoch Clyde sa prezentuje v nadčasovom škandinávskom dizajne a ponúka vynikajúcu funkčnosť. Horná časť dvoch hláv žiarovky môže byť vyrovnaná hore aj dole, takže Clyde môže byť použitá napríklad v sedacej časti obývacej izby. Spodná hlava poskytuje svetlo na čítanie, zatiaľ čo horná hlava žiarovky – smerujúca hore – generuje nepriame všeobecné osvetlenie. Na reguláciu jasu je na kábli integrovaný trojstupňový stmievač (tvorca nálady), pomocou ktorého je možné znížiť jas zo 100% na 50% až do 25%. – Hlavy sa dajú otáčať o 130 °
Zľavnený výrobok Stojaca LED lampa Clyde, 2-plameňová, stmievač máte možnosť zohnať teraz u nás v populárnej kateogrii stojacie lampy! Teraz môžete nájsť podobné výrobky z tejto sekcie v akcii! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Nordlux predáva vynikajúce výrobky. za dobrú cenu. Môžete sa presvedčiť sami! To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od výrobcu Nordlux. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt Stojaca LED lampa Clyde, od spoločnosti so skvelým menom Nordlux môžete zohnať práve teraz so zľavou! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 209,90 EUR.