Stolná LED lampa Largo výška 36 cm matná sivá

Stolná LED lampa Largo. Absolútny klenot: stolová lampa LED Largo v matnej šedej farbe So stolovou lampou LED Largo sa každý stôl stane absolútnym... viac informácií »
Stolná LED lampa Largo výška 36 cm matná
Značka: Euluna
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná LED lampa Largo. Absolútny klenot: stolová lampa LED Largo v matnej šedej farbe So stolovou lampou LED Largo sa každý stôl stane absolútnym...

Stolná LED lampa Largo. Absolútny klenot: stolová lampa LED Largo v matnej šedej farbe So stolovou lampou LED Largo sa každý stôl stane absolútnym pútačom pozornosti. Vďaka svojmu zníženému dizajnu a chladnej farebnej schéme pôsobí elegantne a moderne. Mierne zakrivenie v hornej časti žiarovky navyše zaručuje, že sa teplé biele LED svetlo rozloží na veľkú plochu, takže je s týmto svetlom obzvlášť príjemné pracovať. Svetlo je možné zapínať a vypínať pomocou prepínača zabudovaného v kábli.

Tento veľmi žiadaný produkt Stolná LED lampa Largo výška 36 cm od výrobcu so skvelou povesťou Euluna ide zaobstarať na našich stránkach teraz práve za skvelú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 119,90 EUR.