Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm hliník

Stropné LED svietidlo Largo 3-pl.. Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm
Značka: Euluna
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Largo 3-pl.. Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k...

Stropné LED svietidlo Largo 3-pl.. Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k všeobecnému osvetleniu, ktoré vás presvedčí nielen svojím skvelým dizajnom, ale aj svojou úspornou LED technológiou. Skladá sa z pravouhlého stropného baldachýnu a troch jemne zakrivených, úzkych žiaroviek, ktoré sa pomocou bielych satinovaných difuzérov postarajú o rovnomerné a antireflexné osvetlenie. Stmievateľné je iba pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky. Tento zľavnený produkt Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm hliník je na získanie pohodlne tu na stránkach v obľúbenej sekcii stropné svietidlá. Vyberte si nové produkty v spomínanej kategórii za super ceny. Výrobca Euluna dodáva pre svojich zákazníkov kvalitný tovar.! Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Náš sortiment je široký, máme v ponuke tiež viac výrobkov od výrobcu Euluna. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 od známeho popredného výrobcu Euluna ľahko nájdete práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve teraz len za 239,90 EUR.