Stropné LED svietidlo Lumenos s krištáľmi, hliník

Stropné LED svietidlo Lumenos s. Pre dotyk luxusu vo vašom dome - stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Lumenos
Značka: Euluna
549,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Lumenos s. Pre dotyk luxusu vo vašom dome - stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje...

Stropné LED svietidlo Lumenos s. Pre dotyk luxusu vo vašom dome – stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje moderný dizajn s luxusným nádychom. Uprostred dosť puristickej lampy sú jemné kryštály, ktoré prispievajú k elegantnému vzhľadu. Po zapnutí svetla vzrušujúco iskria a vytvárajú tak pôsobivú atmosféru. Samotné svetlo je vytvárané integrovanou, energeticky účinnou technológiou LED, ktorá rovnomerne a bez oslnenia osvetľuje miestnosť teplou bielou farbou. Či už v obývacej izbe, jedálni alebo spálni – stropné LED svetlo Lumenos sa stáva absolútnym pútačom pozornosti kdekoľvek a kedykoľvek. Za týmto účelom je možné stlmiť svetlo, ale iba pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

Veľa obľúbený produkt Stropné LED svietidlo Lumenos s od spoločnosti s výborným menom Euluna je možné zaobstarať tu a teraz trvalo výhodne! V súčasnosti za cenu 549,90 EUR.