Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. 91 cm chróm

Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl.. Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Umbra
Značka: Euluna
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl.. Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny...

Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl.. Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny dizajn, modernú technológiu osvetlenia a čistú eleganciu. Stropné svietidlo v chrómovej farbe je tvorené okrúhlym stropným držiakom, krátkym vertikálnym ramenom, okrúhlou strednou časťou a šiestimi ramenami, ktoré sa pravidelne vzpierajú do strán. Posledné menované sú jemne zakrivené smerom nadol a na spodnej strane sú vybavené integrovanými LED pásikmi, ktorých svetlo je emitované hlavne priamo nadol. Priložené diaľkové ovládanie umožňuje pohodlné prepínanie a stmievanie stropného svetla.
Veľmi žiadaný výrobok Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. 91 cm získate okrem iného tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Nájdite si podobné kusy v spomínanej kategórii za výhodné peniaze!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Stropné LED svietidlo Umbra od značky s dobrým menom Euluna je možné zakúpiť práve teraz v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 299,90 EUR.